Pánske tričko Najlepší otecko na svete
Pánske tričko Najlepší otecko na svete
Pánske tričko Najlepší otecko na svete
Pánske tričko Najlepší otecko na svete Pánske tričko Najlepší otecko na svete
Pánske tričko Najlepší otecko na svete

Pánske tričko Najlepší otecko na svete

Kód produktu:

Vypredané

6,99 €

Množstvo

Informácie o produkte

  • Veľkosti -
Farba Trička je čierna s bielým nápisom. Tričko je z 100% bavlna. Toto tričko poteší nejedného otecka k jeho sviatku otcov, meninám či narodeninám. Tričko je zo stálych farieb a stálych tvarov. Materiál 100% bavlna Farba čierna s bielym nápisom Skvelý a praktický darček

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.