Moderné dámske pončo NOEMI tmavo-sivé
Moderné dámske pončo NOEMI tmavo-sivé
Moderné dámske pončo NOEMI tmavo-sivé
Moderné dámske pončo NOEMI tmavo-sivé Moderné dámske pončo NOEMI tmavo-sivé
Moderné dámske pončo NOEMI tmavo-sivé

Moderné dámske pončo NOEMI tmavo-sivé

Kód produktu: 2543

Vypredané

26,90 €

Množstvo

Informácie o produkte

  • Veľkosti - UNI

Krásne klasické pončo v tmavo-sivej farbe.  Pončo vysoký golier ktorý je zdobený gombíkmi ktoré si môžte kedydoľvek odopnúť.  Pončo zahŕňa aj rukavice ktoré sú v rovnakej farbe, dĺhe 45 cm.  Zloženie: 100% akryl ROZMERY: Dĺžka: cca 95 cm Šírka: 100 cm tolerancia +/- 2 cm 25

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.