Krásna pašmínová šatka strieborno-ružová
Krásna pašmínová šatka strieborno-ružová
Krásna pašmínová šatka strieborno-ružová
Krásna pašmínová šatka strieborno-ružová Krásna pašmínová šatka strieborno-ružová
Krásna pašmínová šatka strieborno-ružová

Krásna pašmínová šatka strieborno-ružová

Kód produktu: 1962

Vypredané

9,68 €

Množstvo

Informácie o produkte

  • Veľkosti - UNI

  • Rozmer 70x170cm • šatka je nepriehľadná • zakončenie strapcami • príjemná na dotyk pripomína hodváb • farba:ružova-sivá kombinácia • 100% viskóza Krásna pašmínová šatka pre elegantné dámy. Šatka je z jednej strany krásnej sivej farbe. Skvelo sa hodí ku rifliam, nohaviciam, bundičke či spoločenským šatám. Hodí sa na každé ročné obdobie. Koniec šatky je zdobený strapcami sivej farby. Zaručujeme dodanie kurierom do 24 hodín.   

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.