Dámska pašmínová šatka ružovo-sivá so vzorom
Dámska pašmínová šatka ružovo-sivá so vzorom
Dámska pašmínová šatka ružovo-sivá so vzorom
Dámska pašmínová šatka ružovo-sivá so vzorom Dámska pašmínová šatka ružovo-sivá so vzorom
Dámska pašmínová šatka ružovo-sivá so vzorom

Dámska pašmínová šatka ružovo-sivá so vzorom

Kód produktu: 3555

Vypredané

9,68 €

Množstvo

Informácie o produkte

  • Veľkosti - UNI

DOPRAVA NAD 89€ ZDARMA DODANIE KURIEROM DO 24 HODÍN MOŽNÁ VÝMENA TOVARU VIAC AKO 10 000 SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍČOK • Rozmer71x180cm • šatka je nepriehľadná • zakončenie strapcami • príjemná na dotyk pripomína hodváb • farba: ako na obrázku  • 100% viskóza V jednoduchosti je krása!- Dokazuje to naša pašmínová šatka v kombinácii striebornej a ružovej farby s decentným ornamentom. Materiál, z ktorého je šatka zhotovená vás určite nesklame ani v najchladnejších zimných večeroch. Dodanie kuriérom je do 24 hodín. 

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.