Dámska pašmínova šatka morská+strieborná
Dámska pašmínova šatka morská+strieborná
Dámska pašmínova šatka morská+strieborná
Dámska pašmínova šatka morská+strieborná Dámska pašmínova šatka morská+strieborná
Dámska pašmínova šatka morská+strieborná

Dámska pašmínova šatka morská+strieborná

Kód produktu: 1981

Vypredané

9,68 €

Množstvo

Informácie o produkte

  • Veľkosti - UNI

• Rozmer70x170cm • šatka je nepriehľadná • zakončenie strapcami • príjemná na dotyk pripomína hodváb • farba: ako na obrázku (viac odtieňov modrej farby) • 100% viskóza Kvalitná šatka je bežným doplnkom dámskeho ale aj pánskeho oblečenia. Jej základná funkcia sa viaže s ochranou pred chladným, sychravým počasím.  Šatky majú aj estetickú funkciu, dotvárajú celkový outfit a vzhľad ženy. Táto krásna svieža šatka krásne doplní aj spoločenské šaty, dodá žene luxus a eleganciu. V chladnejšom počasí príjemne zahreje.  Zaručujeme vám dodanie kurierom do 24 hodín.     

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.