Dámske kožené čižmy Ema 03 čierne
Dámske kožené čižmy Ema 03 čierne
Dámske kožené čižmy Ema 03 čierne
Dámske kožené čižmy Ema 03 čierne
Dámske kožené čižmy Ema 03 čierne Dámske kožené čižmy Ema 03 čierne Dámske kožené čižmy Ema 03 čierne
Dámske kožené čižmy Ema 03 čierne

Dámske kožené čižmy Ema 03 čierne

Kód produktu: 989

Vypredané

88,90 €

Množstvo

Informácie o produkte

Einfache Lederstiefel in schwarz.

  • Veľkosti -
Návod ako si pomerať čižmy na mieru  Materiál: pravá koža Farba: čierna Opätok: 3cm Vnútro: oteplené Výška: 37 cm Vďaka širšiemu otvoru sú čižmy vhodné aj pre ženy so širším lýtkom.  Na objednávku dodanie 3-7 prac. dní POZOR ČIŽMY MAJÚ POSUNUTÉ ČÍSLOVANIE, TO ZNAMENÁ, ŽE AK BEŽNE NOSIEVATE VEĽ.37 TAK Z TÝCHTO ČIŽIEM BUDETE POTREBOVAŤ ČÍSLO 36.   Ak si prajete mať čižmy užšie alebo širšie tak nám napíšte. Služba je príplatková 15€. Výroba čižiem na mieru môže trvať aj 0,5 až 1 mesiaca. Platba výlučne vopred na účet! Samozrejme ak ste zvyknutá nosievať do čižiem hrubé ponožky tak v tomto prípade si objednajte veľkosť akú bežne nosievate.   Jednoduchý a zároveň moderný model čižiem ktorý si udrží krok s módou niekoľko rokov. Čierna farba čižiem vám umožní využívať čižmy na rôzne príležitosti a pomôže vám vytvoriť rôzne kombinácie vášho outfitu. Teplé vnútro čižiem vás zaručene príjemne prekvapí. Podrážka na čižmách je gumová takže sa vám šmýkať nebude. Vďaka pravej koži a precíznemu prešívaniu vám čižmy vydržia niekoľko rokov a nerozpadnú sa po prvom obutí ako lacné nekvalitné čižmy.

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.