Luxusná dámska kašmírová šatka C1914 bledo-modrá
Luxusná dámska kašmírová šatka C1914 bledo-modrá
Luxusná dámska kašmírová šatka C1914 bledo-modrá
Luxusná dámska kašmírová šatka C1914 bledo-modrá Luxusná dámska kašmírová šatka C1914 bledo-modrá
Luxusná dámska kašmírová šatka C1914 bledo-modrá

Luxusná dámska kašmírová šatka C1914 bledo-modrá

Kód produktu: 6481

Vypredané

12,50 €

Množstvo

Informácie o produkte

  • Veľkosti - UNI

DOPRAVA NAD 89€ ZDARMA DODANIE KURIEROM DO 24 HODÍN MOŽNÁ VÝMENA TOVARU VIAC AKO 30 000 SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍČOK Rozmer: 190x 73cm  Zloženie: 100% kašmír Kašmírová dámska šatka v modrej farbe poskytuje komfort a hrejivé teplo aj počas najtuhších mrazov. Kvalitný materiál zaručuje luxusný vzhľad a decentná farba zase jednoduchú kombinovateľnosť s rôznymi vzormi alebo inými farbami. Tento model je vďaka širším rozmerom možné nosiť hneď na niekoľko rozličných spôsobov. Pokiaľ neviete čím obdarovať mamu, setru, tetu alebo inú ženu vo Vašom živote mali by ste rozhodne vsadiť na kvalitu za rozumnú cenu.  

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.