Pánska kožená etue kabelka WILD 1116- TGH  army zelená
Pánska kožená etue kabelka WILD 1116- TGH  army zelená
Pánska kožená etue kabelka WILD 1116- TGH  army zelená
Pánska kožená etue kabelka WILD 1116- TGH  army zelená
Pánska kožená etue kabelka WILD 1116- TGH  army zelená Pánska kožená etue kabelka WILD 1116- TGH  army zelená Pánska kožená etue kabelka WILD 1116- TGH  army zelená
Pánska kožená etue kabelka WILD 1116- TGH  army zelená

Pánska kožená etue kabelka WILD 1116- TGH army zelená

Kód produktu: 6293

Vypredané

28,90 €

Množstvo

Informácie o produkte

  • Veľkosti - UNI

DOPRAVA NAD 89€ ZDARMA DODANIE KURIEROM DO 24 HODÍN MOŽNÁ VÝMENA TOVARU VIAC AKO 30 000 SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍČOK Rozmery: výška: 15 cm šírka: 21,5 cm hĺbka: 9,5 cm  Pánska etue kabelka je vyrobená z kvalitnej a na dotyk jemnej kože. Kabelka je v modernej tmavej army zelenej farbe. Pre lepšie držanie kabelky má kabelka na boku uško pre lepšie uchopenie. Tašku tvorí z prednej strany malá priehradka na zips. Z hornej časti má kabelka jednu veľkú priehradku, ktorá sa uzatvára na dva zipsy po bokoch a jeden kovový cvok ktorý je na boku kabelky. Vo vnútri veľkej priehradky sa nachádza ešte jedna malá priehradka na zips. Táto kabelka je praktická najmä pre mužov aby nemuseli nosiť peňaženku a iné veci vo vreckách.

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.