Bodystocking ABRA black
Bodystocking ABRA black
Bodystocking ABRA black

Bodystocking ABRA black

Kód produktu: 792

Vypredané

18,49 €

Veľkosť erotické košieľky:

Ktorá veľkosť je pre Vás tá správna?

Množstvo

Informácie o produkte

Bodystocking ABRA Schwarz.

  • Veľkosti -
Romantické body s dlhými rukávmi z elastickej čipkoviny  ktorá sa prispôsobí vašej postave a tak nádherne nechá vyniknúť ženské krivky. Rozkrok je otvorený. 

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.