Dámska kožušinová vesta hnedá
Dámska kožušinová vesta hnedá
Dámska kožušinová vesta hnedá
Dámska kožušinová vesta hnedá
Dámska kožušinová vesta hnedá
Dámska kožušinová vesta hnedá Dámska kožušinová vesta hnedá Dámska kožušinová vesta hnedá Dámska kožušinová vesta hnedá
Dámska kožušinová vesta hnedá

Dámska kožušinová vesta hnedá

Kód produktu: 6164

Vypredané

43,90 €

Množstvo

Informácie o produkte

  • Veľkosti -

DOPRAVA NAD 89€ ZDARMA DODANIE KURIEROM DO 24 HODÍN MOŽNÁ VÝMENA TOVARU VIAC AKO 30 000 SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍČOK Zloženie: 100% polyester Veľkosť: S, M, L Farba: Hnedá  Jedinečná a originálna presne taká je kožušinová vesta v hnedej farbe. Dámska kožušinová vesta vhodná na prechodné obdobie. Na veste sa nachádza kapucňa, ktorú ocení každá žena. Vesta je vyrobené z kvalitného materiálu, v ktorom sa budete cítiť príjemne a dobre. Objednajte si našu vestu a jej výber určite neoľutujete.   Rozmery:  Veľkosť S: Šírka ramena: 39cm Obvod hrudníka: 50x2cm Celková dĺžka: 72cm Tolerancia: +/-2cm Veľkosť M: Šírka ramena: 41cm Obvod hrudníka: 51x2cm Celková dĺžka: 73cm Tolerancia: +/-2cm Veľkosť L: Šírka ramena: 42cm Obvod hrudníka: 52x2cm Celková dĺžka: 73cm Tolerancia: +/-2cm

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.