Pletený dámsky svetrik KLEO svetlo-modrý
Pletený dámsky svetrik KLEO svetlo-modrý
Pletený dámsky svetrik KLEO svetlo-modrý
Pletený dámsky svetrík KLEO svetlo-modrý Pletený dámsky svetrík KLEO svetlo-modrý
Pletený dámsky svetrík KLEO svetlo-modrý

Pletený dámsky svetrik KLEO svetlo-modrý

Kód produktu: 2539

Vypredané

19,90 €

Množstvo

Informácie o produkte

Romantische und leichten Pullover Kleo in hellblau

  • Veľkosti -

      Svetrík je s prednej strany zdobený pleteným vrkočom. Rukávi a zadná strana svetríka je hladká. Veľkosť UNI zodpovedá velkosti S,M,L.   ROZMERY: Celková dĺžka v prednej časti 60 cm Celková dĺžka späť: 68 cm šírka v podpazuší: 2 x 43 cm Vnútorná dĺžka rukáva: 50 cm tolerancia +/- 2 cm    

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.