Pletený kardigán v krémovej farbe OSSI
Pletený kardigán v krémovej farbe OSSI
Pletený kardigán v krémovej farbe OSSI
Pletený kardigán v krémovej farbe OSSI Pletený kardigán v krémovej farbe OSSI
Pletený kardigán v krémovej farbe OSSI

Pletený kardigán v krémovej farbe OSSI

Kód produktu: 9196

Vypredané

26,90 €

Množstvo

Informácie o produkte

Längere Strickjacke in beige aus bequemen Strickwaren

  • Veľkosti -

krásny teplý kardigán moderný osmičkový pleteninový vzor pohodlný a zároveň elegantný v jarnom a v jesennom období nahradí kabát ROZMERY dĺžka rukáva - 63 cm dĺžka chrbta - 73 cm šírka chrbta - 44 cm tolerancia +/- 2 cm Moderný kardigán v pletenom osmičkovom vzore. Krásna krémová farba ktorá sa ľahko kombinuje s akýmkoľvek outfitom. Kardigán je teplý takže v jarnom alebo jesennom období plne nahrádza kabát. 

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.