Chlapčenské topánky zelené
Chlapčenské topánky zelené
Chlapčenské topánky zelené
Chlapčenské topánky zelené
Chlapčenské topánky zelené Chlapčenské topánky zelené Chlapčenské topánky zelené
Chlapčenské topánky zelené

Chlapčenské topánky zelené

Kód produktu: 580

Vypredané

14,92 €

Množstvo

Informácie o produkte

Jungen Stiefel haben eine Lederdecksohle von innen.

  • Veľkosti -
Začína Váš synček chodiť po štyroch a už sa pomaly stavia aj na nohy? Objednajte kvalitné topánky pre lepšie pohodlie Vášho dieťaťa a ktoré držia pevne na nohe. Z vnútra majú koženú mäkučkú stielku, čo je pre prvé krôčiky najlepšie. Zvonku je kvalitná ekokoža. Značka topánok je Picco, jedna sa jednu o veľmi známu a jednu z najkvalitnejších značiek detských topánok. Farba topánok je zelené v kombinácií s oranžovou. Doprajte svojmu dieťaťu luxus a pohodlie počas celého dňa a objednajte zelené chlapčenské topánky. Určite nebude ľutovať!                                                                                                                    Materiál: ekokoža, vo vnútri kožená stielka                                                               Dostupné veľkosti: 21-23                                                                                           Farba: zelené v kombinácií s oranžovou                                                                 Zapínanie:  suchý zips         CHLAPČENSKÉ TOPÁNKY ROZMER 22 23 24 25 26 27 28 29 30 DĹŽKA STIELKY V CM 15 cm 15,5 cm 16 cm 16,5 cm 17 cm 18 cm 19 cm 19,5 cm 20 cm   ROZMER 31 32 33 34 35 36 37 38 DĹŽKA STIELKY V CM 21 cm 21,5 cm 22 cm 23 cm 23,5 cm 24 cm 24,5 cm 25,5 cm

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.