Tunelová šatka B8 hnedá s ružou
Tunelová šatka B8 hnedá s ružou
Tunelová šatka B8 hnedá s ružou
Tunelová šatka B8 hnedá s ružou Tunelová šatka B8 hnedá s ružou
Tunelová šatka B8 hnedá s ružou

Tunelová šatka B8 hnedá s ružou

Kód produktu: 4220

Vypredané

8,99 €

Množstvo

Informácie o produkte

Schöner Schlauchschal in Braun, mit roten Rosen verziert.

  • Veľkosti - UNI

DOPRAVA NAD 89€ ZDARMA DODANIE KURIEROM DO 24 HODÍN MOŽNÁ VÝMENA TOVARU VIAC AKO 10 000 SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍČOK Rozmer: 176cm X 50cm  Zloženie: 100% Viskoza  Farba: hnedá, červená, zelená Takzvané tunelové šatky sú vo svete obľúbené najme kvôli svojej jednoduchosti. Ak patríte medzi dámy, pre ktoré je viazanie šatky hotová veda určite by ste si mali zabezpečiť jednu z našich tunelových šatiek. Jemná hnedá farba v kombinácii s vzorom červenej ruže oživí zaručene aj ten najtmavší outfit.

Tovar doručujeme do 24 hodín po objednaní v prípade, že je objednaný tovar skladom. V prípade, že ste si objednali tovar šitý na mieru, doručenie je 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky.


Doručenie kurierom UPS:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 24 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 24 hodín.


Slovenská pošta - balík na poštu:

Ak si vyberiete túto možnosť dopravy na dobierku a tovar je skladom doručujeme do 48 hodín. V prípade platby bankovým prevodom odosielame zásielku až po prijatí platby. Následne ju odošleme k Vám do 48 hodín.

Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od zakúpenia tovaru. V prípade šitia na mieru (zákazkové šitie) výmena ani vrátenie tovaru nie je možné.


Viac informácií o výmene alebo vrátení tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach alebo v sekcii výmena/vrátenie tovaru.